Kawitacja, na czym polega zabieg? Peeling kawitacyjny – urządzenia kawitacyjne: sklep online

Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym, podczas którego cząsteczki wody pod wpływem ultradźwięków ulegają rozpadowi. Do tego zabiegu niezbędne są skuteczne urządzenia kawitacja, aby rozbiły stare komórki warstwy naskórka i bardzo dogłębnie oczyściły skórę.
W gabinecie kosmetycznym można wykonać profesjonalny peeling kawitacyjny, przeprowadzony przez doświadczone kosmetyczki. Wówczas mamy pewność, że zabieg będzie całkowicie bezpieczny oraz skuteczny. Do zalet zabiegu kawitacyjnego należy nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry i usunięcie martwych komórek naskórka.

 

Dodatkowo, zabieg skutecznie hamuje namnażanie się bakterii. Dzięki wibracjom przepływ krwi i limfy zostaje usprawniony, a skóra dotleniona i pobudzona do regeneracji. Klientki salonów kosmetycznych uważają, że ten zabieg jest wyjątkowo relaksujący.
Choć coraz częściej urządzenia do kawitacji są w zasięgu każdego z nas, bowiem sklep z wyposażeniem nie tylko kosmetycznym posiada je w swojej ofercie, to musimy liczyć się z tym, że jedynie umiejętnie przeprowadzony zabieg jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Z tego powodu warto udać się do salonu kosmetycznego i skorzystać z usług fachowców.