Masaż bańkami – na czym polega? Masaż bańką chińską,gabinet kosmetyczny Warszawa Ursynów

Wśród wielu technik masażu, do nowości należy masaż bańką chińską. Od niedawna coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje tego rodzaju zabiegi, w tym także salony znajdujące się w Warszawa Ursynów.
Masaż bańką chińską polega na przyssaniu bańki do skóry za pomocą podciśnienia, które się w niej wytworzy. Zabieg ten bardzo intensywnie masuje wybraną część ciała, istotnie poprawia ukrwienie oraz przepływ krwi i limfy, ale co najważniejsze, rozbija komórki tłuszczowe, które są odpowiedzialne nie tylko za większą masę ciała, ale również za cellulit.

 

Właśnie w celu walki z cellulitem, gabinet kosmetyczny może zaoferować tego rodzaju masaż. Zabieg wykonany przez profesjonalistkę, posiadającą stosowne uprawnienia, szkolenia i doświadczenie, będzie wyjątkowo skutecznym zabiegiem usuwania cellulitu. Z tego powodu warto udać się na taki zabieg do salonu kosmetycznego. Już po 2-3 sesjach masażu cellulit będzie znacznie mniej widoczny, a komórki tłuszczowe skutecznie rozbite i stopniowo usuwane z organizmu.
Zabieg masażu bańkami chińskimi oferuje niemal każdy gabinet kosmetyczny, co znacznie ułatwia dostęp do tego rodzaju zabiegów.