Mike Parker’s Trio Theory

Zapraszamy na koncert 19 listopada o godzinie 19:00.

Bilety do nabycia w Klubie.

Do 15 listopada bilety w cenie przedsprzedażowej 40 zł.,

po tym terminie 50 zł.

Liderem tria jest nowojorski kontrabasista i kompozytor Mike Parker, wspomagany przez perkusistę Franka Parkera (członka kwartetu amerykańskiego wokalisty Nr 1 Kurta Ellinga, dwukrotnie nominowanego do nagrody Grammy). Do dwójki amerykańskich muzyków dołączył polski muzyk – saksofonista tenorowy Sławek Pezda. Muzycy stworzyli nową, będącą następstwem poprzedniego projektu Mike’a Parkera w kwintecie „Unified Theory”, pełną energii formację Mike Parker’s Trio Theory. W formacie jazzowego tria zamknięto energię muzyki rockowej, wrażliwość klasyki, fakturę awangardy oraz rytmiczną i harmoniczną różnorodność nowoczesnego jazzu. W tym składzie nie brakuje niczego, jest za to wszystko, co w jazzie być powinno: oryginalność, świeżość, nieprzewidywalność, grupowa symbioza w improwizacji oraz poczucie humoru.

• No upcoming events
AEC v1.0.2

DSC_0321b_HDR DSC_0300_HDR DSC_0337_HDR DSC_0312_HDR

Nowe Menu

menu-a8 menu-a7 menu-a6 menu-a5 menu-a4 menu-a2 menu-a1

Babskie Wtorki

na-str-www

Rezerwacje

Rezerwacje miejsc po uprzednim kontakcie telefonicznym lub bezpośrednio w lokalu.

Płatności

Tutaj zapłacisz kartami: